Płacę przez PayU

PureLite Strips - Paski do wybielania zębów

55,97 zł

PureLite Strips - Paski do wybielania zębów. Zawartość opakowania 28 pasków wybielających.Oparty o najnowsze technologie amerykańskie, znacząco poprawa koloru już po 2-3 aplikacjach, kolejne aplikacje pogłębiają i utrwalają efekt. PureLite Strips to bezpieczny, wielokrotnie przebadany produkt, zgodny o obecnie obowiazującymi przepisami zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej.   

Więcej szczegółów

PODSTAWOWE INFORMACJE O PRODUKCIE

System do wybielania zębów PureLite Strips to obecnie najskuteczniejszy preparat służący do samodzielnego i bezbolesnego wybielania zębów.

Dzięki PureLite Strips efektownie, wygodnie i bez nadwrażliwości poprawisz wygląd zębów już po 2-3 aplikacjach preparatu, a następnie pogłębisz i utrwalisz efekt kontynuując zabiegi przez kolejne dni.

Dyrektywą Rady Europejskiej 2011/84/UE z dnia 20 września 2011r stosowanie produktów z nadtlenkiem wodoru zostało zakazane lub znacznie ograniczone. PureLite Strips to wiodący w Europie preparat non-peroxide, czyli bez nadtlenku wodoru lub innych substancji uwalniających nadtlenek wodoru.

PureLite Strips to bezpieczny, wielokrotnie przebadany produkt zgodny z obecnie obowiązującymi przepisami zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej.

PureLite Strips to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce wybielić zęby w sposób bezpieczny i bezbolesny.

PureLite Strips to optymalne połączenie efektu i poczucia komfortu zarówno podczas procesu wybielania zębów, jak i po zabiegu.

PureLite Strips jest zdecydowanie numerem 1, jeśli chodzi o produkty bez nadtlenku wodoru (non-peroxide) w Europie.

PureLite Strips to wygoda, skuteczność i bezpieczeństwo.